JP LoftHouse - шаблон joomla Новости

Продаж засобів захисту рослин

Якщо ви займаєтесь вирощуванням рослин, то знайомі із проблемою шкідливих комах та різноманітних захворювань. На щастя, сьогодні існують мікробіологічні препарати, які активно застосовуються в сільському господарстві та дозволяють захистити врожай.

Чим ми допоможемо?

Пропонуємо препарати в наступному асортименті:

  • рідкі бактеріальні добрива для зернобобових;
  • рідкі бактеріальні добрива для багаторічних бобових трав;
  • порошкоподібні бактеріальні добрива для зернобобових;
  • порошкоподібні бактеріальні добрива для багаторічних бобових трав;
  • рідкі бактеріальні добрива для зернових;
  • рідкий інокулянт ризостим для зернобобових;
  • порошкоподібний інокулянт ризостим для зернобобових;
  • рідкий інокулянт азолек для зернових;
  • біоприлипач-екстендер.

Усі ці засоби здатні наситити рослини всіма корисними мікроорганізмами, що необхідні для здорового розвитку. Вони прискорюють зростання культур та попереджують їх хвороби.

Засоби абсолютно не шкідливі для ваших ділянок, адже відповідають необхідним вимогам. Всі препарати розроблені і вироблені в Інституті фізіології рослин і генетики НАН України.

Чому це важливо?

            Використання таких препаратів відіграє надзвичайно важливу роль для врожаю. Все тому, що мікроорганізми, які містяться в ґрунті та є індикатором родючості, поступово зникають. Тому виникає необхідність підтримувати їх кількість шляхом використання подібних засобів.

            Коли рослина потрапляє в оточення потрібного комплексу мікроорганізмів, вона отримує необхідне живлення та може реалізувати свій генетичний потенціал. Особливо це важливо при виведенні нових видів культур.

Наша продукція призводить до суттєвого підвищення урожаю і забезпечує високу ефективність виробничого процесу. Всі добрива виготовлені на основі спеціальних мікроорганізмів, які чудово адаптовані саме до українських кліматичних умов.

За умови ретельної передпосівної обробки біологічно активними препаратами, рослини отримують необхідну норму потрібних речовин, що призводить до зростання врожаю на 12-18%. При цьому збільшується інтенсивність фотосинтезу, спостерігається пришвидшення періоду вегетації рослин.

Продукція повністю стерильна та нешкідлива для посівів. Також не становить загрози для людей, не є небезпечною для тварин та корисних комах.