JP LoftHouse - шаблон joomla Новости

Закупівля зерна

            Одним із напрямків нашої діяльності є закупівля зернових культур. На постійній основі ми закуповуємо пшеницю, ячмінь, кукурудзу. Також передові сільгоспвиробники постачають нам олійні культури (насіння соняшника) та бобові (соя).

Сьогодні діапазон нашої співпраці з перевіреними посередниками розповсюджується на Київську, Вінницьку, Черкаську та Житомирську області. Закупівля пшениці в цих регіонах здійснюється вже дуже давно. Тож ми можемо гарантувати якість продукту. А це вельми важливо, бо потім пшеницю будуть переробляти для подальшої реалізації. Погодьтесь, кожен хоче споживати виключно корисний продукт.

Закупівля ячменю також відбувається завдяки співпраці із перевіреними партнерами. Наші постачальники забезпечують нас найкращими сортами, які зростали на українських полях. Ми лише раді підтримати національного виробника.

Для чого потрібні ці культури?

Якщо роль пшениці та ячменю в нашому житті більш-менш зрозуміла, то цінність інших культур багатьом ще хочеться з’ясувати. Адже досить часто можна натрапити на оголошення, в яких говориться:

  • куплю сою – цей продукт у переробленому стані є цінним джерелом кормових білків, які вкрай необхідні в тваринництві. До того ж, сьогодні неймовірно великий попит на нерафіновану олію та соєву макуху, що також виготовляються з сої;
  • куплю кукурудзу – кукурудза взагалі є основною культурою в Україні, яку вирощують на експорт. Це пояснюється тим, що вона містить багато цінних компонентів: клітковину, жири, білки, вуглеводи;
  • куплю насіння соняшника – виготовлення соняшникової олії неможливе без цього компоненту. Крім того, з насіння виготовляють макуху, шрот та інші корисні продукти.

Тож не дивно, що різні фірми та підприємства активно закуповують ці культури.

Як ми працюємо?

Тепер, коли зрозуміло, чому ми зацікавлені в закупівлі зернових, варто окреслити принципи роботи:

  • купуємо дорого, тому що нам не шкода заплатити добрі гроші за добру якість;
  • працюємо чесно, бо налаштовані на довгострокове співробітництво;
  • пропонуємо різні умови співпраці, адже вважаємо, що для плідних результатів необхідно досягти консенсусу;
  • дивимось у майбутнє, тому що в наших планах вийти на якісно новий рівень.

Чекаємо на ваші пропозиції. В будь-який час готові обговорювати деталі. В «Контактах» ви знайдете телефонний номер та електронну адресу, за якими можна зв’язатися з нами.