JP LoftHouse - шаблон joomla Новости

Наша команда

Наша команда – це амбітні фахівці, які знають шлях досягнення успіху. Діяльність, визнана українцями – це аж ніяк не щасливий випадок, не збіг обставин. Це результат важких зусиль та неспинного руху вперед. Разом нам вдалося за короткий час створити сильну компанію, послугами якої користується вся Центральна Україна.

Адміністрація компанії разом із працівниками різних відділів виробила ключові принципи нашої діяльності:

1) Інноваційний підхід

 Зосереджуватись на застарілих методах роботи, коли світ стрімко змінюється, нераціонально. Ми дивимось у майбутнє.

2) Здатність швидко діяти

 Фінансово-економічний відділ чи відділ кадрів – нема жодної різниці. Кожен робітник вміє прийняти правильне рішення, не витрачаючи при цьому цінний час.

3) Відповідальність                

Ми гарантуємо клієнтам цілісність вантажу та його вчасну доставку у місце призначення.

Чому саме ми?

Співпраця з нами виявиться для вас надзвичайно вигідною – відділ закупівель та відділ продажу займаються моніторингом ринку, що дає змогу встановлювати приємні ціни.

Клієнтоорієнтованість нашого підприємства дозволяє знаходити компроміс у будь-яких ситуаціях. Ми спрямовані на безперервний розвиток, щоб кожному було приємно мати з нами справу.

Командна взаємодія дає можливість виконувати завдання у встановлений час, не порушуючи планів клієнта. Відділ транспортної логістики повністю контролює вибір транспортного засобу, визначення найоптимальнішого маршруту та організацію перевезень загалом.

Ми займаємось перевезеннями щодня. Наш гараж заповнений зерновозами всіх типів, тож для вашого замовлення обов’язково знайдеться потрібний транспорт.

Хочете приєднатись?

Ми завжди раді людям, що мають бажання розвиватися та навчатися чомусь новому. Якщо вам притаманні такі риси, як працелюбність та відповідальність, залюбки пропонуємо:

  • офіційне працевлаштування;
  • професійний зріст;
  • своєчасне нарахування заробітної плати;
  • комфортні умови праці в дружньому колективі;
  • можливість реалізувати свій потенціал.

Давно мрієте опанувати транспортну логістику? Прагнете потрапити у відділ реклами? Можливо, ми чекаємо саме на вас!

Якщо вас зацікавили відкриті вакансії або ви точно впевнені, що ваше місце серед нашої команди, відсилайте  резюме на вказану електронну адресу. Ми відповімо на нього найближчим часом. Не забудьте вказати бажану посаду та зарплатню.